5 Haziran 2011 Pazar

Ceren'i mi özlediniz?

E özlettik kendimizi tabi.Önce,hastalandık ailecek.Sonra,hala bitmeyen okul işleri.Sonrasında kafamızı karıştıran ev arama işleri.Haftasonu sınav görevleri,haftaya seçim görevi...Arada vize işlemleri..çok yoğunum çok.
Ceren mi?İyi,iyi..tam bir cadaloz.tam bir şebek.tam bir ana kuzusu.
İlgi manyağı oldu tam anlamıyla.Arabanın camından dışarıdakilere el sallıyor,gülüyor,öpücük atıyor.Asansörde kimse onla ilgilenmezse basıyor kahkayı,maksat sevimli gözükmek.

 
Bıcır bıcır konuşmaya çalışıyor.Biz ne dersek tekrar ediyor.Üstünün başının pasağına baksanıza,kendim yiyicem triplerinde bu aralar.

baba demeyi yeni öğrendi.Şimdiye kadar anne diyordu babasına:)) anne-babayı şimdi daha bi cilveli söylüyor annecim,babacım.E tabi babası mest oluyor.

Yok,Ankara misket oynamıyor.Ayakta durmaya çalışıyor.
E daha yürümüyor.Çeneye vurmuş diyoruz biz de:) cır cır böceği gibi hiç susmuyor.
Koca popişli de değil ama anca kaldırıyo popoyu.
İlk adımlar yakında hissediyorum.Bu kadar hareketli bi çocuğun 10 aylık filan yürümesi lazımdı ama:)Büyüdükçe herşey daha bi güzelleşiyomuş.


6 yorum:

 1. Kesinlikle haklısın büyüdükçe daha da güzelleşiyor herşey:)O bıcır bıcırlık hiç bitmiyor mesela her yeni kelimeyi çok güzel kullanmaya başlıyorlar yarım yamalak söyleyerek.
  Ceren prenses yine çok tatlı 41 kere maşallah özlemişim doğrusu:)

  YanıtlaSil
 2. allah kolylık versin öncelikle hpsi bitince büyük bir ohhh çekersin.ceren maşallah çok tatlı görünüyor.ayakları tam ısırmalık olmuş allah yüzünden neşeyi gülücükleri eksik etmesin...

  YanıtlaSil
 3. masallah cımcımeye bızde bu gunlerı gorecekmıyız ya:)

  YanıtlaSil
 4. Maşşallah..yerim ben onu..özlemişiz Cereni..Yürümesi çook yakın görünüyor:)

  YanıtlaSil
 5. ikizannesi,evet ya cok tatlı oluyor yarım yamalak konuşmalar:)

  merimania,bizim az sonramız baya bi sonra oldu ama:))

  serap-asya,saol,az kaldı tatile:)

  yeşilerik,öyle bir geçer zaman ki:))

  pembe prenses,e artık yürüsün hadii:)

  YanıtlaSil
 6. maşallah ceren sana. az kalmış yürümesine sonrasıda daha zor bundan emin olabilirsin:) benim kızımda çok hareketli olmasına rağmen 1 yaşında yürümeye başladı. sonra koşmayı öğreniyorlar hergün yeni birşey çok heyecanlı:)

  sevgiler

  YanıtlaSil

hadi sen de yaz fikrini!