15 Ocak 2010 Cuma

ünlü olmuşum da haberim yokya ben saf saf maillerimi okuyup,'blogu haber turk'te gördüm' cümlesini kavramaya çalışıyorum.saolsun modaerator arkadaşım beni aydınlattı:) meger dün blogumdan bahsedilmiş haber turk gazetesinde.fotosunu çekip bana yollamış,çok çok teşekkür ederim bu ince davranışın için.haber turk'e de ayrıca teşekkürler. tabi gülmekten öldüm yazımı görünce:) evet, bir hamilenin özlemleri:) ahh ah,bebek olunca daha neleri özliceksin diyo içimden bi ses:)

ps: bana 14.01.2010 tarihli haber turk gazetesinin bu sayfasını postayla gönderebilecek var mıdır acaba??kızıma hatıra olsun:))

14 yorum:

 1. aa ne güzel bir şey tebrikler:))

  YanıtlaSil
 2. heyyy! tebrik ederim canım benim.ilk bana blog açıcam dediğinde biliyordum zaten bi şekilde fark yaratacağını:)) güzelliklerle doğsun ceren, daha doğmadan annesini meşhur etti bak!

  YanıtlaSil
 3. tebrikler şeker:)) bu arada şimdi gördüm nerdeyse 30. haftaya girmişsin, ne kadar az kalmış, belli bir yerden sonra çok çabuk geçiyor zaman.

  YanıtlaSil
 4. yıldız,seda,missred teşekkürler!

  sedacım,sana özenmiştim,blogunu gazetede görünce:)

  missredcim,sorma,8 hafta kaldı sezeryana:)

  YanıtlaSil
 5. süper bişi cnm yaaa:)))heheh ünlü oldun;)

  YanıtlaSil
 6. deli! teşekkür ederim cici sözlerin için canım, utandım. burası senin alanın, sen şımar doya doya. 8 hafta sora ceren'le şımarırsınız:))

  YanıtlaSil
 7. Ben sana gönderirim canım o sayfayı ama pazartesi işyerinden gönderebilirim ancak ;) süper yaa bundan sonra hergün takip edeceğim HT'yi :)

  YanıtlaSil
 8. bu arada sana mim gönderdim dün, bloguma bak :)

  YanıtlaSil
 9. ayşecim tebrikler, yakında ayşe arman'la röportajını bekliyoruz;)

  YanıtlaSil
 10. gizemel,zeynep,jade,crescent teşekkürler.

  yok ayşe arman kesmez beni:)

  crescenqueencim,saol cnm,pzts haberleşiriz:)mimin için saol.

  YanıtlaSil
 11. Ayşecim tebrikler,ne güzel mutlu olur insan ;) Habertürk gazetesinden bu haberi yapan kişi girmiş bloğuna okumuş beğenmiş ve paylaşmış köşesinde,vallahi harika :)
  Eğer elimde olsaydı gazete ben yollardım :( ama zaten bulunmuş ;) Saklarsın güzel olur

  YanıtlaSil
 12. çok güzel bir anı oldu bebiş doğmadan daha güzel mutluluklara inşallah:)

  YanıtlaSil

hadi sen de yaz fikrini!